Foxy Lady

Before I will talk about my St. Petersburg trip (yes, I was in Russia!!!) I'd like to show photos of my another autumn outfit. As autumn has been quite cold in here then even me, who usually buys only dresses and some kind of summer clothes, bought two sweaters, which actually are too big for me, but I like them this way. I combined it with my new favorite hat, which I bought from male section (they just have gorgeous clothes) and my new favorite ring which is made by Jane Aus from Seco Jewelry (HERE) and (HERE), I'm totally in love with my lady fox!
///
Enne kui jõuan oma imelise Peterburi reisini on mul teile näidata veel üks väike outfiti postitus. Kuna ilmad olid vahepeal päris külmad, siis suutsin isegi mina, kes tavaliselt väljub poest ainult kleitide ja muude külmakartlike hilpudega, endale paar kampsunit seotada ja loomulikult on need kampsunid minulikult  paar numbrit suuremad kui nad tegelikult olema peaksid. Detailideks lisansin juurde oma uue lemmikmütsi, mis on taaskord soetatud meesteosakonnast (neil on ju nii vägevaid riideid!!!) ja oma lemmiksõrmuse, mis on Jane Ausi looming Seco Jewelry'st (SIIN) ja (SIIN), olen totaalselt oma rebasepiigasse armunud! 
PS! Juba homme toimub Tallinnas ka Seco kliendiõhtu, kuhu soovitan kindlasti minna! Rohkem infot leiate SIIT!
Sweater: H&M/ Blouse: Vinatge/ Skirt: Pimkie (bought from Italy)/ Stockings: Seppälä/ Boots: H&M/ Hat: New Yorker/ Ring: Seco Jewelry by Jane Aus 
Photos by Lisette Liise 

No comments

Back to Top