Tere tulemast blogisse Blog by Kelly! 

Mina olen Kelly, pärit ühest väikesest Lääne-Virumaa külast, saanud iseseisvaks elades gümnaasiumi ajal üksinda Rakveres ning viimased aastad õppinud/töötanud Tallinnas. Aastal 2017 lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse eriala ning hetkel töötan Tallinna Kiirabis ja erahaiglas. Lisaks sellele huvitab mind alternatiivmeditsiin, tants ja muidugi blogimine.  

Aastal 2014 võtsin ette oma esimese pikema välismaa reisi Itaaliasse, tänu millele tabas mind hullumeelne soov pidevalt reisida, mida ma võimalikult palju teha proovin. Peale pisireiside olen elanud mõned kuud Türgis, Tšehhis ning Kreekas. 

2011. aasta oktoobrist lõin päris oma blogi, mis on jõudsasti moe/ilu/reisi/elustiili blogiks sirgunud. 2019. aastal pärjati mind Eesti Blogiauhindade ilu-ja moeblogide kategoorias 3. koha omanikuks. Peamiselt leiab siit minu igapäevaseid riietusi, mõnikord ka tutvustusi lemmiktoodest või huvitavatest koostöödest. Samuti võtan teid kaasa oma seiklusrikastesse reisidesse ning vahel arutlen ka veidi tõsistematel teemadel. 

Ma loodan, et Blog by Kelly pakub Sulle inspiratsiooni ning julgust unistada ja avastada!
Let the journey begin! 

Kirjuta ja joonista mulle: kelly.kivirand@gmail.com

No comments

Back to Top