New Tights in the House


Hello! 
Juba mõni aeg tagasi avanes mul jälle suurepärane võimalus teha koostööd sukamaailm.ee-ga, nende koduleht on läbi teinud imelise uuenduskuuri ning nüüd asuvad nad aadressil www.40den.eu.

Täna näitan teile kahte paari sukapükse, et veidi lõbusam oleks, kombineerisin need kokku oma uue lemmik H&M croptopi ja vana lemmiku Pimkie seelikuga. Ma olen juba ammu unistanud nendest klassikalistest ent ometi nii stiilsetest sukapükstest, mille jala tagaosal jookseb pikk triip. Lõpuks avanes mul võimalus neid proovida! Alguses kartsin, et neid võib olla raske jalga panna, aga Bellissima Monique sukapükstel on triibu osa veidi paksemast materjalist, seega tunnetab näppude vahel ilusti ära, kui triip on viltu. Neid kandes tekkis mul natukene filmistaari tunne, sest tavaliselt kannavad neid filmides ju ilusad ja seksikad naised ja see tegi olemise kuidagi erilisemaks. Aga mulle väga meeldisid ka Pompea HBS Triple Action sukapüksid, kuna mul on varem sarnase mustriga isendid olnud, siis teadsin kohe, et need mulle sobivad- pole igavad, aga samas piisavalt viisakad, et nendega ka pidulikumal üritustel käia! 

Sellel samal päeval, kui need pildid tegime, oli ühtlasi mu ka esimene kord kabrioletiga sõita, asjaolud lihtsalt jooksid tollel hetkel nii hästi kokku ja minu meelest saime päris lahedad pildid, kuigi tuul oli metsikult külm. Suur kiitus muidugi ka mu uuele fotograafile! 

Cheers! 

PS! Tegemist on koostöö postitusega.

Kasuta koodi Kelly20 ja saa kõigi 40den.eu lehel olevatelt toodetelt -20% alla!
Pakkumine kehtib juuni lõpuni!
Have fun!


Top: H&M/ Skirt: Pimkie/ Tights: 40den.eu/ Boots: H&M/ Sunglasses: New Yorker/ Watch: kaekellad.ee 
Photos by Rain 

Hello! 
Already a while ago I had again a lovely chance to make collaboration with sukamaailm.ee, who has made a super update on their website and now they are on www.40den.eu address. 

Today I will show two pairs of tights, which I combined with my new H&M crop top and my old favourite Pimkie skirt. I have always wanted to try those classy but still so stylish tights, which has a stripe on their back part. Finally I had that chance! At the beginning I thought, that it may be difficult to put them on, but Bellissima Monique tights has that stripe part a bit thicker, so you can feel it with your fingers. While I wore them I felt a bit like a movie star, because in movies they are usually worn by beautiful and sexy women, so I felt more special. I also liked  Pompea HBS Triple Action tights, as I have had similar ones before, then I knew that they will be good on me- they aren't boring, but enough fancy to have them in formal events, too! 

On the same day, when we made those photos, it was also my first time to ride with a cabriolet, things just happened like that and in my opinion we got pretty good shots, although the wind was super cold. Also a big aplause to my new photograph!

Cheers! 

PS! This is a collaboration post! 

Use code Kelly20 and get all products from 40den.eu page with -20% discount!
Offer is available until end of June!
Have fun! 

2 comments

Back to Top