Mom Jeans

CLICK "HERE" FOR ENGLISH VERSION

Hello!
Kevad on kogu oma imeliste võludega Ustisse jõudnud ja mul on viimane aeg tuua teieni uus outfiti postitus, mis umbes viimased poolteist nädalat mu desktopil kannatlikult oma järjekorda oodanud on. Umbes aasta eest kirjutasin sellest postituses SIIN, kuidas mulle üldse siniseid teksasid kanda ei meeldi, kuid alates sellest asjast kui ma sain tuttavaks oma ülicooli toanaabri Ivna ja tema ülicoolide mom-jeans tüüpi teksadega, teadsin, et nii ruttu kui võimalik pean ma ka endale ühe paari muretsema ning just need teksad, koos nende ülinunnude valgete ketsidega, ongi minu üheks Dresdeni Primarki saagiks ja ma lihtsalt armastan neid teksaseid nii nii nii palju! Tõsi, need teksad rõhutavad päris korralikult puusi, mida ma tavaliselt pole harjunud rõhutama, kuid mida aeg edasi, seda rohkem see mulle meeldib. Teine suur armastus, mida ma tahaksin ühel ilusal päeval oma riidekapis näha, on umbes selline triibuline body, mida piltidel näha võib, nii kaua tuleb mul aga Ivna riidekapi juures vesistamas ja natukene näppamas käia, sest tal on lihtsalt nii palju vägevaid riideid, mida ta mulle õnneks heameelega laenab <3.
Mina aga lähen panen kokku järjekordse nädala video, mida võib peagi näha SIIT ja jätan teid pilte uudistama!
Cheers! 

Coat: Sinsay/ Jeans: Primark (Dresden)/ Body: loaned from Ivna/ Sneakers: Primark (Dresden)/ Sunglasses: Bought from Konya/ Necklace: PUR/ Bracelet: SECO
Photos by Olaf
Hello!
The spring with all it magic has came to Usti and it is time to show you the next outfit photos, which has been waiting in my desktop last one and a half week.
Around a year ago, in this post HERE, I wrote how I don't like to wear blue jeans, but since I met with my super cool roommate Ivna and with her supercool mom jeans type jeans and I knew that as soon as possible I need to get similar jeans, too! And luckily from Dresden Primark I found my new babies with those awesome white sneakers and I just love them both! True, the mom jeans accent my hips a bit more than I am used to but after some time I even started to like it. My other big love, what I'd like to have in my closet is something similar like that striped body, until that time I need to steal that item from Ivna's closet where's a lot of cool things! Luckily she let's me loan them <3.
But now I am going to edit the regular week video, which you will soon in HERE and leave you the check the photos!
Cheers! 

2 comments

 1. Hi Kelly! I want to say I love your photos and outfits as well! You have such a good taste in fashion ;) Looking forward to seeing more posts!

  xoxo, Kai
  https://kindakai.squarespace.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much! You mafe my day :)

   -K

   Delete

Back to Top