The Old Dress

Who read my last post already knows that almost a moth ago I visited Tartu to see Ewert and the Two Dragons' concert. A week later I had change to see my other favorite band Angus, I think in this year I have seen them already 3 times, probably because thanks to my friend Käthrine who is also a big fan of them. The concert day was also I-don't-have-nothing-to-wear day and as I wanted to make some photos to my blog, then this mission was double impossible, because I try to repeat clothes as few as I can. But finally I found this violet dress, which actually has been here before around 3 years ago, but sadly I deleted that post by accidentally, so finally I bring this lovely dress back and I got a pretty awesome outfit! Do you agree with me?
///
Kui eelmises postituses mainisin, et käisin Draakoneid vaatamas, siis selle outfitiga läksin kuulama oma teist väga lemmikut bändi Angust, kelle kontserdil on mul sellel ja ka eelmisel aastal olnud rõõm üllatavalt palju käia, pooleldi on sellele kaasa aitanud minu sõbranna Käthrine, kes on samasugune hullunud fänn nagu ma ise. See päev oli ka üks mul-ei-ole-midagi-selga-panna päevadest, kuna teadsin, et tahan blogi jaoks pilte teha ning üritan võimalikult vähe korrata riideid, siis oli olukord topelt keeruline. Nii mulle meenuski see armas violetne kleit, mis tegelikult on mu blogist pea kolm aastat tagasi läbi käinud, kuid mille postituse ma täiesti kogemata ära kustutasin, seega oli viimane aeg tuua see kleit teie ette tagasi, minu meelest tuli lõpuks päris tore outfit kokku või kuidas?

Coat: Vintage/ Scarf: Seppälä/ Dress: Bershka/ Belt: Bershka/ Boots: H&M/ Backpack: Bought from Turkey/ Feathers: bought from Tureky
Photos by Käthrine

6 comments

Back to Top