SailorLast week I had an amazing chance to go with my school student organization members to sail and end my wonderful vice president year. Thanks to this trip and one of my friend photo I got a inspiration for this outfit and photo shooting place. When I saw those trousers for the first time, I was pretty sure that I will not buy them, but as most of the new fashion things I need to use with them a bit. And when that moment came I was completely in love with those trousers, like so in love that I even couldn't wear them for a year because I didn't find any proper place for them (yeah, it sounds totally weird), but at least I wore them and that feeling was awesome, like there's something special in those trousers!
So, if someone wants to spend a special time with friends/lover/family or make a girls night then I recommend to go to sail (in Tallinn for example with North Dream Yacht). A fun ride, beautiful view and lot's of inspiration are guaranteed!
///
Eelmisel nädalal avanes mul suurepärane võimalus oma andekate üliõpilasesinduse praeguste ja endiste liikmetega purjetama minna, mis ühtlasi pani ka väga ilusa puntki minu asepresidendi ametiaastale. Sellest sõidust ning ühest armsast sõbranna pildist on inspireeritud ka minu järgmine outfit ja pildistamispaik. Esimest korda neid pükse poes vaadates olin ma pigem nende vastu kui poolt, kuid nagu ikka, võtab mul mõne moeröögatusega harjumine natukene rohkem aega kui tavaliselt ja nii oli ka nendega. Aga kui see hetk kätte jõudis, siis olin ma nendest ikka täiesti sees, kohe nii väga, et terve aasta otsa ei raatsinud ma neid mitte kuskil kanda, sest ei pidanud ühtegi kohta piisavalt sobilikuks (mulle endale kõlab see ka väga veidralt), siiski jalga nad lõpuks said ja oi kui uhke tunne oli nendega linnas ringi käia, nendes kohe on midagi erilist! 
Niisiis kui keegi tahab ühte erilist õhtut veeta koos sõprade/kallima/pere seltsis või näiteks pidada maha üks lustlik pulmaeelne naisteõhtu, siis kindlasti minge North Dream Yachtiga purjetama! Peale vahva sõidu ja ilusa vaate, saate ka kuhjaga inspiratsiooni! 
Top: From Turkey/ Trousers: Lindex/ Shoes: Tredexpress/ Necklace: from Turkey/ Bracelet: H&M/ Sunglasses: New Yorker
Photos by Keili

No comments

Back to Top