Testin: MOSSA 2

Hello!
Aeg on uueks ilupostituseks. Täna toon teieni taaskord Mossa brändi, kuid seekord keskendun toodetele, mis teevad nahale pai külemal ja pimedamal ajal. 

MOSSA on Lätist pärit bränd, mis on sukeldunud marjamaailma. Tooted on testitud dermatoloogide poolt ning omavad ECOCERT/Cosmos sertifikaati ehk need on head nii nahale kui loodusele (tootes on vähemalt 95% naturaalsed + 5% kindlalt reguleeritud koostisosad, keelatud on parabeernid, mineraalõlid jne). Lisaks sellele astub bränd samme taaskasutavate pakendite poole. 

Minu nahk: kuiv, üsna vistrikuvaba
MOSSA DERMA+ Instant Calming Serum
MOSSA DERMA+ rahustav seerum
Maksumus: 14.99€ (Kaubamaja)
Hinne: 9/10

 Kerge koostisega, sügavuti niisutav ja mugavustunnet taastav seerum annab kohese leevenduse stressis nahale. Hüaluroonhape aitab vähendada naha ebamugavustunnet ja tõsta naha niiskustaset. Resveratrool – võimas pohlast saadud molekul ja loodulslikud vitamiinid E ja C aitavad nahal säilitada nooruslikkust. Nahk muutub vastupidavamaks välistele mõjutustele. Toode sobib kõikidele nahatüüpildele, eelistatult stressis, tundlikule ja ärritunud nahale.  Kanna seerumit puhtale nahale (näole ja kaelale) ning oota 3 minutit enne kreemi pealekandmist. 

Kui kevade lõpus ja suvel vajas mu nahk ainult kreemi niisutust, siis külmade ilmade saabumisel hakkasin parema tulemuse saamiseks kasutama ka seerumit. Kui tavaliselt pole pohald üldse minu teema (just söömise ja korjamise poolest), siis see pohla molekulidega seerum meeldib mulle väga- kerge nii sõrmedel kui nahale kandes/olles, niisutav, lõhnab mõnusalt (kergelt aga piisavalt magusalt) ja see värv- nii ilus ja mahe roose (nahale seda muidugi ei jää). Lisaks sellele meeldib mulle toote pakendi disain- seerumit on kerge ja hügieeniline kätte saada.

MOSSA DERMA+ rahustav päevakreem
Maksumus: 14.99€ (Kaubamaja)
Hinne: 9/10

Toitva tekstuuriga hooldav kreem rahustab ja niisutab stressis nahka, muutes selle säravaks ja pehmeks. Pohla võimas molekul resveratrool aitab võidelda vananemisega. Hüaluroonhape tagab naha niisutatuse ning nahale identsed niisutavad toimeained taastavad naha kaitsekihi ja kaitsevad nahka väliste agressorite eest. Looduslikud vitamiinid E ja C aitavad nahal nooruslikuna püsida. Kreem on mõeldud kõigeile nahatüüpidele, kuid eeskät stressis, tundlikule ja ärrtiunud nahale. Kanna toode puhtale näole ja kaelale.

Kreemi koostis on seerumi omast küll veidi paksem, kuid jääb nahale samuti mõnusalt kerge ning imendub kiiresti. Ka kreem lõhnab mõnusalt, kergelt magusalt ja värsekelt ning on ilusa roosaka tooniga (mida samuti ei jää nahal näha). Minu meelest teevad nad seerumiga väga head tööd ning mu nahk on kenasti niisutatud ja klaar. Samuti meeldib mulle ka selle toote pakend- toodet on kerge ning hügieeniline kätte saada.Seekord andsin tooteid proovida ka oma tädile ning temagi jäi väga rahule!
Teile soovin aga uusi huvitavaid katsetusi!
Cheers! 

No comments

Back to Top