The Story Behinde Creating Content


Mulle meeldivad ilusad pildid.
 Ja mulle meeldivad siirad emotsioonid. 

Kahjuks ei käi need kaks asja just tihti kokku, vähemalt mitte minu piltidel ja mulle tundub, et ka paljudel teistel sotsiaalmeedias figureerivatel inimestel. Hiljuti lugesin postitust, kus kirjutaja mainis, kuidas ideaalsed Instagrami pildid ta enesehinnangut laastavad. Ka mul on nii, vähemalt aega-ajalt. Sisuloojana kimbutavad mind ideaalse Instagram konto ja madalate jälgitavuse mured, aga siis meenub mulle, et eelkõige tuleb meeldida iseendale, elada iseendale, teha pilte, mis meeldivad endale ning töödelda neid nii nagu endale meeldib, mitte nii, nagu on moes või nagu on teisel. Võib-olla on see mõtlemine kohati vale, sest hunnikutes jälgijaid mul ette näidata ei ole, aga teistele elamine tundub ka kuidagi... ääremiselt vale. 

Teisalt luues ise sisu tean, kui paljud asjad on tegelikult silmamoondega või kui paljud asjad jäävad kaadrist välja. Võtkem näiteks tänased pildid, mis olid mõeldud ühe täiesti tavalise outfiti postituse jaoks. Mul on seljas kleit, mida ma pole mitte kunagi varem kandud ja arvatavasti ei kanna ka enam kunagi, see kleit ei ole isegi minu oma, õlast suur ning on selga padud ainult selle pildistamise jaoks (tegu, mida ma tegelikult teen harva, sest üldiselt kannan oma outfite ka enne/peale pildistamist).  Mul on jalas lillad crocsid, mida pildilt loomulikult näha pole, aga kuna teadsin, et pildistamine tuleb kõrge heina sees, siis ma isegi ei mõelnud muudele jalanõudele. Ma ei sõitnud maha pikki kilomeetreid (mida on sisuloomiseks varasemalt juhtunud) ega matkanud metsas (mida on samuti juhtunud), et jõuda nende kaunte lilledeni, millega olen tahtnud juba päris mitu suve pilti teha, need pildid on tehtud kõigest mõnekümne meetri kauguselt mu tädi majast, seal, kus tegelikkuses lõppeb aed ja hakkab viljapõld. 

Näete, kui palju ebaideaalseid asju ja see on ainult üks pildistamine, mul kümneid ja kümneid selliseid lugusid ja usun, et paljudel teistel on ka nii!!! Mõnikord tahaks ma nii näha mõne tuntud sisulooja kaadritagust tööd, kuidas neid pilte tegelikult saadakse ja kas see kõik on ikka nii lilleline, omast kogemusest võin öelda, et mitte. Niisiis, kui järgmine kord sotsiaalmeedias scrollite ja tunnete, kui perfektsed pildid kõigil on, pidage meeles, kuidas ma tegin ilupilte väikeses metsatukas kandes lillasid crocse ja liiga suurt kleiti. 
Cheers! 

Kui mõni blogija/silulooja juhtub seda postitust luegama, siis heameelega kuulakin ka teie vahvaid seiklusi sisuloomisest!
I believe I am not alone! 

PS! Ahjaa, mul on nüüd Yagas oma kasutaja, kus müün soodsalt riideid! Kindlasti vaata üle, sest Yagasse on müüki pannud oma riided ka paljud teised tuntud ja lahedad blogijad/sisuloojad! 

Dress: Borrowed from my cousin, New Yorker/ Watch: Goldtime, Skagen
Photos and henna by Lisette 

I like pretty photos. 
And I like pure emotions. 
But usually those two things don't figure at the same time, at least not on my photos and I have a feeling, that also a lot of people has the same issue. Recently I read one blog post, where a writer told, that Instagram photos makes her self-esteem low. I have the same problem, at least time to time. As a influencer I have issues, which are connected with ideal Instagram account and not having enough followers, but then I try to reset my mind, because in my opinion we should do things what we like, live as we like, make photos that we like and edit them as we like, not as others likes or because it's "in". Maybe it's not fully good mindset, because well... I still don't have a lot of followers, but for me living to others is so... wrong. 

On the other hand as a influencer I know how to make photos kind of perfect and how many not so  perfect things can be behind it. For example let's take today's photos, which were planned as a outfit photos to a usual outfit post. I am wearing a dress, which I have never worn before and probably I will never wear it again, I even don't own this dress, it's a bit big for me and I'm wearing this only at this photoshoot (I do this kind of things super rarely, usually I wear my outfits before/after photoshoots, too). I'm also wearing purple crocs, which you will not see on the photos, but as I knew that we will take photos in a place like this, then I even didn't bothered, which kind of shoes I should wear. I didn't go far away from home or hiked in the forest to find a perfect photoshoot place (although I have done it before), at this time those lovely lilac flowers (with what I have wanted to make photos at least a couple of years) were super near to my aunt house, so I wasn't in forest, I was literally between of a garden and a field. 

See, how many not so perfect things and it was only one photoshoot, one! I have a lot of stories like this and I guess that a lot of people has! Sometimes I'd really like to see how famous influencers are making their photos, because I bet it's not so perfect as it seems, at least I can say that my photoshoots aren't. So next time when you will scroll Instagram and will be sad or lost because of others perfect photos, remind how I was making beauty photos with over sized dress and lilac crocs middle of nowhere!
Cheers! 

If a blogger/influencer is seeing that post, then I'd really like to hear your funny stories about making content! 
I believe I am not alone! 

No comments

Back to Top