F•A•B•U•L•O•U•S


Üle pika pika aja on valmis saanud uus riietuse postitus, ma olen nii elevil, pildistamise ajal olin ja nüüd kirjutamise ajal olen jälle! Ma pole lihtsalt nii ammu teinud seda, millest tegelikult enam-vähem blogi ju alguse sai! Oh, it's good to be back, aga etteruttavalt pean ütlema, et ka detsembris tuleb veel mõni reisipostitust enne pikemat (reisi)pausi, sest Eestisse tagasitulles kavatsen mõni aeg (hahha, raudselt suudan ainult paar kuud) kodus olla ning oma kultuuri ja kodumaad nautida. 
Selle pildiseeria tegemiseks sõitsin aga spetsiaalselt Marisele külla (Maris on mu nunnu sõbranna ja keskkooli aegne klassikaaslane, kes elab hetkel Serreses, u 1,5 tundi Thessas põhjapoole, how cool is that, et me siin samal ajal oleme!!!), okei, tegelikult oleksin talle niikuinii külla läinud, aga kuna ta on hetkel mu ainuke fotograaf siin Kreeka päikese all ja tal on ülilahe objktiiv, mida ma ka tahan, siis tuleb seda võimalust ära kasutada, isegi siis, kui õues on jube külm ja üldse ei tahaks jopet ära võtta, umbes selline ilm nagu pildistamise päeval oli. Esialgne plaan oli teha tegelikult hoopis teise riietusega pilti, aga kuna osa outfitist rändab kuskil Eesti ja Kreeka vahel ehk postiteenus on mu paki vist ära kaotanud, siis tuli mõelda välja midagi uut. Tegelikult polnudki nii raske, sest oma Küproselt skooritud dressipluusiga ma veel uhkeldanud ei olegi, niiet siin ta on, minu uus nunnu, oli ka aeg, sest vana nunnu on häbiväärselt topiliseks muutunud ning seda saab edaspidi vist ainult kodus või matkamas kanda, seega kulus uus täitsa marjaks ära. 
Muideks, kas te mu uue projektiga olete juba kursis? Kui ei, siis eilsest alustasin blogi Facebooki lehel Blogmasi seeriaga, iga päev uus teema, millest ma ise ka alles sama päeva hommikul teada saan! Jälle nii elevil! Ja siis kindlasti vaadake üle ka YU Moekalendri pakkumine, kus kasutades koodi kelly5 saab hinnast lausa 10€ alla! Ja kes seda kõike teha ei viitsi, siis ole pai ja vasta mu ühe küsimusega ja anonüümsele küsitlusele siin samas paremas ääres, sest siis tean, et käid siin lugemas ja see annab mulle uuteks postitusteks väga palju jõudu juurde. 
Aitäh, aitäh, aitäh!
Näeme varsti! 
Cheers! 


Sweatshirt: Stradivarius (Limassol, Cyprus)/ Jeans: Seppälä/ Boots: Tamaris/ Earrings: Popular (Thessaloniki)/ Necklace: from Thessaloniki/ Watch: Rich Gone Broke
Photos by Maris 

For over a long time I finished with a new outfit post and I am so excited, I was excited during the photo shoot and now I am again! I just haven't done it for so long time and well, this is kind of the thing from where my blog began! Oh, it's good to be back, but I must say that there will be some travel post in December, too, after that there will be probably a little paus of them, because I'd really like to enjoy my homeland for a while (haah, I bet that after 2 months I will be bored again). 
For having this photo shoot I went to visit Maris (she is my cute friend, we were classmates in high school and at the moment she is living in Serres, which is 1,5 hours from Thessa, like so awesome that we are at the same time in here!), okay, ofc I wanted to visit her because of her, not because of the photos, but as she is my only photographer in here (at the moment) and she has super cool lens, which I also want to own, then I needed to use that chance, although the weather was cold and I didn't had mood to take my coat off. My first outfit plan was way different, but as the post company lost my package to somewhere between of Estonia and Greece, then I needed a new idea. Which came to me quite quickly, because I haven't show my new sweatshirt before, so here it is, my new baby! Well, it was about time, because my old one is getting really ugly and... old, probably I can use it only in home or somewhere while I'm camping, so when I saw the new one in Cyprus, I knew it will come to home with me. 
Hey, are you already have seen my new project? If no, then yesterday I started with Blogmas, so every day I will write to my blog's Facebook page about new topic, topic will be given in every morning, so even I don't know about what the next day one will be, it's so exciting! And also check out the YU Fashion Calendar offer, by using code kelly5 the discount will be 10€! And if you are too lazy to do that stuff, then at least please take apart from my one-question-anonymous poll, because guys, I need to see that there is a point to write in English!!! 
Thank you!
See you soon!
Cheers! 

No comments

Back to Top