Birthday Girl

CLICK "HERE" FOR ENGLISH VERSION

Ja kätte ongi jõudnud minu jaoks üks aasta kõige oodatumaid päevi, sellel toredal päeval ma lihtsalt ei suuda seda pisikest tüdrukut (kes ei taha vist mitte kunagi suureks saada) enda sees taltsutada ja lasen tal rõõmuga lustida, sest millal veel saab nii palju lõbutseda ja krtuskeid visata kui oma enda sünnipäeval? Ka sellel aastal olen sünnipäeva ajal välismaal, mis teeb päeva isegi veel põnevamaks ja ettearvatumaks, eriti arvestades seda, et 24 tundi tagasi olin ma kindel, et veedan tänased 12 tundi haiglas praktikat tehes, aga Universum otsustas natukene teistmoodi ja nüüd on mul 12 tundi rohkem vaba aega midagi toredat ette võtta, how cool is that?!
Mul on igal aastal oma väike komme sünnipäeva puhul midagi uut või erilist kanda, sellel aastal tõmbasin selga oma uhiuue kleidi, mida ma pea kaks kuud kiivalt kapis olin hoidnud, et seda just oma sünnipäeval kanda ja mida ma kavatsengi oma laupäevasel sünnipäevapeol uhkusega näidata. Pildistamiskohaks valisin aga ühe kõige ilusama koha Ustis, kus me küll veidi tuult ja vihma tortsisime (siin on hetkel meeletu külmalaine...), kuid minu meelest muutis see olustik pildid veel paremaks!
Mina aga kepslen oma sünnipäeva seiklustele vastu ja ootan juba nii väga õhtusööki koos pere Skype kõnega!
Cheers! 


 Dress:H&M (Usti)/ Boots: H&M/ Necklace: PUR/ Sunglasses: New Yorker
Photos by Olaf

And finally one of the most excited days in the year has arrived, in that day I am like a little girl (exactly the one who still lives inside of me and who never wants to grow up), so I let her to be free and have fun because in my opinion the b-day is the best time when to do it! Also in this year I spend my b-day in abroad, so it makes my day even more exciting, for example 24 hour ago I was sure that today I will spend 12 h in hospital to do the practice, but the Universe had some other plans and now I have more extra 12 hours to so something fun, how cool is that!?
I usually has a tradition to wear something new or special on my birthday, in this year I decided to wear my new dress, which I have kept in closet around two months, just to wear it on my b-day and which I also plan to wear on my B-day party! But the photos are made in one of the prettiest places in Usti, where we were fighting a bit with rain and wind (it's super cold in here...) but which in my opinion made the photos even better! 
But now I am ready for my B-day adventures, can't wait for the dinner and the Skype call with my family!
Cheers! 

No comments

Back to Top