Roller Coaster in Usti

CLICK "HERE" FOR ENGLISH VERSION!

Ahoi, nagu tšehhi inimesed ütlevad!
Minu teine nädal linnakeses nimega Usti nad Labem hakkab vaikselt ühelepoole saama, selle ajaga on juhtunud juba päris palju- ma poleks uskund, et algus nii keeruline olema saab, aga nüüd on kõik juba parem ning tegelikult on see põnev eluke nähtaval ka minu Youtube kanalil, kus on juba paar videot üleval (SEE ja SEE) ning kuhu hakkab neid vaikselt juurde lisanduma. Siiski oleks vist paslik rääkida sellest, mida näiteks üks eramsus teise erasmuse käest peale nime ja kodumaa vast kõige tihedamini küsib: "Miks Tšehhi?". Pikema seletuse sellele leiate esimesest Tšehhi videost, aga lühidalt öeldes, oli antud ülikool meid viimase minuti päringuga vastu võtma ja samal ajal ka ühiselamus elukohta pakkuma ehk riigi või keele või kultuuriga pole kahjuks selle valiku puhul midagi pistmist, mis küll ei tähenda, et see teistest kohtadest kehvem oleks, järelikult oli mul vaja lihtsalt siin olla. 
 Sisselamise perioodiga on ka mu blogi natukene varju jäänud- kogu energia läheb teistega tutvumise, dokumentide ajamise, orienteerumise ja kui jaksu vähegi üle jääb, video tegemise peale ning kuna selles ühikas käib internetiühendus kaabli kaudu, mille ma täna lõpuks peale mitmete probleemide ja ootamise sain, siis saate vist isegi aru, miks see koht natukene tasa on olnud. Ja nagu ühele moeblogijale kohane, siis alalõpemata on mul ka riiete probleem, eriti siin, kus ma võtsin kaasa peamiselt riideid, mida saaks palju omavahel kombineerida, kuid mida blogimaailm juba näinud on. Seega, eile, kui mul oli eriti must päev, läks ma kohalikku ostukeskussesse, proovisin leida lahendust oma internetihädale ja lahutasin meelt shoppamisega, mille tulemusena saab minu armas blogike jälle elada, sest seekorda tahan ma oma Eramuse ajal  peale videode ka blogis aktiivne olla!
Niisiis tere uus hall kampsun, mis koos mütsi ja violetse huulepulgaga annab mulle erilise badassi tunde! Tegelikult on see kampsun vägagi hädavajalik, sest ma pidasin targaks Eestist vaid ühe kampsuniga siia tulla, mis hetkel ei tundu enam üldse nii hea mõte. Ja muidugi ei saa ma üle ega ümber oma uuest valgest silmalainerist, mis on samuti üks NYX-i toodetest. Ma lihtsalt ei jõua juba ära oodata kui ma teile kõiki neid toredaid oste näidata saan!
Palju päikest ja hoidke ennast!
Kui teil on küsimusi Tšehhi või Eramsuse kohata, siis andke julgelt teada!
Cheers! 

Sweater: H&M (Czech) / Jeans: Seppälä/ Boots: Tamaris/ Hat: New Yorker/ Necklace: PUR/ Bracelet: SECO/ Ring: Gift (Iceland)
Photos by Ivna 

Ahoi, as the Czech people says!
My second week in Usti nad Labem is going to finish and I must say that it feels like I have been here at least for month- I really didn't expect so difficult start, but the things are already better. So if you like to see my life in here, then check out my Youtube channel, where I have already uploaded THIS and THIS video about the Czech Republic and to where I'll try to upload in every week at least one new video! So the most information you will get from there, but I guess at least I should talk about why I choose the Czech Republic. Actually there is a longer story, which again you can see from the first video, but in short way, the local university accepted us and gave us a living place in dormitory although we send the applications in the last minute, so at this time I didn't choose the place because of location or culture, but it doese'nt mean that this place is worse than others- I believe that I need to be in here.
Well thanks to the beginning in here my blog hasn't been very active, in last days my energy has taken by new people, documents, new places and videos, also as in this dormitory the internet connections works only trough cable, which after some problems I finally got to my computer, so I guess you understand, why it has been so quiet in here. Also as a fashion blogger one of my problems are also clothes, which is pretty difficult to show, while I took with me mostly only the clothes which is easy to combine and what the blog world has already seen. So, yesterday, when I had an extra bad day I went to local shopping center to try to solve my internet problem and to shop some new clothes, which made my day batter. I really hope that at this time I can be active in here during my Erasmus time, so here is the first post of my new clothes in Usti nad Labem! 
The first new item is a grey sweater, which with a hat and violet lipstick makes me feel like a real badass! Actually I really needed that sweater, because I thought it was a good idea to take from Estonia only one sweater with me, well now I think differently. And also I must show you my new white eyeliner, which is  from NYX! I just can't wait to show you more clothes!
Enjoy life and take care!
And if you have any questions about Czech or Erasmus, then let me know!
Cheers! 

No comments

Back to Top