Throwback

CLICK "HERE" FOR ENGLISH VERSION 

On järjekorde lennujaamas istumise aeg, sedapuhku liigun jälle päris kodumaa poole tagasi. Kuidagi ruttu läks see reis, aga Türgiga kipubki nii olema, et kõik läheb kuidagi liiga ruttu ja järsku on käes päev, kus ma pean pisarsilmi jälle oma kodinad kokku korjama ja Türgi sõpradele tsau ütlema. Ja noh, nüüd ma siis istun siin Istnabuli lennujaamas oma Victoria Secretsi lõhna(de) pilve sees ja ootan, millal saaks oma pehmesse voodisse, et seal natukeseks nukrutsedes kerra tõmmata. Aga kellel on vähegi huvi, mida ma siis seal Türgis ikkagi korda saatsin, saavad jälgida seda minu vlogidest SIIN ja SIIN! Natukene jagan pildimaterjali ka! 
Õige pea on mind aga loodetavasti ootamas vähe mahukam reis, kui kõik ikka õnneks läheb. Loodetavasti saan vartsi teile ka neid uudiseid jagada! Fingers corssed!
Olge siis ikka muhedad ja hoidke ennast!
Cheers!It’s the time to sit in the airport again, at this time I am going back to home, to Estonia. This trip went so quickly, but well it is quite usul, when I look back to my Turkish trips. Like every time I have so much time and then suddenly I am packing my things with tears in my eyes and saying goodbye to my Turkish friends. And well, here I am, in Istanbul airport, smelling Victoria Secrets parfumes on my hands and dreaming of my soft bed, where I will hide and be sad for a while. But if you are interested what I did in Turkey then in HERE and HERE are my vlogs! Also I’m sharing some photos in here!
If everything goes well, then soon I will have a bit bigger trip! I hope I can share that news soon, so fingers crossed!
Have a wonderful weekend and take care!
Cheers!

No comments

Back to Top