Pool Party

CLICK "HERE" FOR ENGLISH VERSION

Eksamid sooritatud, praktikad läbitud ning lõputöö edukalt kaitstud- seega oli üks mõnus saunatamise õhtupoolik koos karastava basseini, imeilusa vaatega linnale ja minu kõige aktiivsemate tudengitega täiesti asjakohane. Tegelikult on mul natukene kahju koolist ära minna, käsi südamel- õppida ma praegu küll rohkem ei jaksa ja neid esitlusi, praktikaaruandeid ja eksameid ma kohe kindlasti taga igatasema ei jää, aga kahju on oma nunnudest lahkuda, sest kogu selle 3,5 aasta jooksul on TTK üliõpilas- ja õpilasesindus mulle andund nii palju lahedaid sõpru, võimalusi ja oskusi, no kasvõi näitseks see fancy saunaõhtu! Ja noh, muidugi siis see asi, et idee poolest peaks ma nüüd päriselt suureks inimeseks hakkama, mida on peale 15+ aastat õpilasena kuidagi harjumatu teha ning mida ma endiselt kangekaelselt edasi lükkan. Tollel nõnda toredal koosviibimisel kandsin aga oma uut kleiti, mille ma sain jõuludeks-igati mõnus ja soe kleit talviseks kandmiseks! Samuti meeldib mulle idee, et seda saab mitut moodi kanda, näitkes ei pea seda nö krae osa üldse õlgade peale tõmbama vaid võib elegantselt ka lihtsalt rippuma jätta, seevariant meeldib mulle tegelikult isegi rohkem.
Teiega kohtume arvatavasti aga nädala pärast, kui toimub minu lõpetamine. Kes soovib päriselt kohale tulla ja mulle üks pehme kallistus anda, siis olete oodatud 27. jaanuaril kell 12 Salme Kultuurikeskusesse! Näeme varsti ühel või teisel moel!
Cheers! 

 Dress: A present/ Boots: Catmandoo/ Choker: Cetin (Turkey)/ Bracelet: Jacob Colinn Design 
Photos by Grete
Finally I am done with my exams, practices and thesis- so a cozy sauna party with bracing pool, amazing view to city and my most active students was like a present. Actually I feel a bit sad, that my school ends, don't get me wrong- I'm pretty tired of studying and for sure I will not going to miss all those power points, practice works and exams, but I am going to miss my lovely people, because the last 3,5 years the Tallinn Healt Care College student organization gave me a lot of awesome friends, opportunities and skills, cmon, for example look that awesome pool which is a background of my photos, isn't it amazing? And well, of course the idea that after graduation I should be a real grown-up, which is quite weird to be after 15+ years of being a student, so I guess I will postpone this duty a bit. But on this lovely party I wore my new dress, which I got for Christmas and which is so cozy and warm, it's just a perfect winter dress! I also like the idea that there is at least two ways how to wear it, for example there is no need to put the collar part around the shoulders, it just can stay around the neck, which I actually like more. So probably I am going to meet with you after a week, when there is my graduation party. If someone like to come and give me a hug then you are kindly welcome on 27th of January at 12.00 to Salme Kultuurikeskus! So see soon in one way or another (I'm gonna find ya :D)!
Cheers!

2 comments

Back to Top