Outfits of 2016

The last post of this year is one of the traditional ones- my 10 favourite outfits in 2016. If everything goes well, then in the beginning of the new year I will upload a video on what I have worked on the whole year. But for now let’s check the outfits!
///
Seda aastat jääb lõpetama üks tradistioonilistest postitusest ehk 10 lemmikriietust mööduvast aastast, kui kõik hästi läheb, siis on oodata aasta alguses ka väikest videokest mille kallal ma olen terve aasta töötanud. Aga nüüd riiete juurde!

1) On this year I fell in love with denim coat and I have a feeling that it will continue in next year, too...
//
1) Sellel aastal tabas mind täielik teksatagi hullus ja mul on karvane tunne, et see kordub ka järgmisel aastal...
Photo by Annika


2) I had no idea that I will get so pretty photos by using this mosque wall, sometimes the coolest places are just in front of you. And this blouse is just such a cool item, sometimes second-hand shop items are just the best!
//
2) Ma poleks kunagi uskunud, et selle mošee taustal nii ilusaid pilte saab, mõnikord on lahedad kohad otse nina ees. See pluus on ikka üks vägev kaltsukaleid!
Photo by Sadik


3) I am not sure do I really like this outfit because of the look or I like it because of the Berlin trip and this awesome background. Fun fact: this skirt is the most popular skirt in my closet.
//
3) Ma pole kindel, kas mulle meeldib päriselt see outfit või meeldib see mulle tänu Berliini reisi meenutustele ja järjekordsele taustale. Fakt on aga see, et see seelik on mu kõige enim kantud seelik üldse, mis mul hetkel riidekapis leidub.
Photo by Aliis


4) This outfit is for sure one of my favourite ones, probably it is my No. 1 outfit of this year, everything is just perfect. I’d like to wear those trousers right now!
//
4) See outfit on kindlalt mu üks lemmikud, kui mitte just kõige lemmikum, kõik on lihtsalt nii paigas. Tahaks kohe ja praegu uuesti need püksid jalga panna!
Photo by Keili


5) And ofc time to time it is awesome to wear someone other's clothes, for example the boyfriend ones.
//
5) Ja muidugi tuleb aeg-ajalt ennast võõraste sulgedega ka ehtida nagu näiteks enda poss-sõbra omadega.
Photo by Sadik


6)  I remember how bad mood I had on that day, because I had no idea what to wear and where to do the photos, but luckily in the end of the day the colours won!
//
6) Ma mäletan täpselt kui halb tuju mul on sellel päeval, sest ma ei teadnud mida pildistamiseks selga panna ja veel vähem kus neid pilte üldse teha, aga päeva lõpuks pääsesid värvid siiski võidule!
Photo by Sadik


7)At this year I also got the first leather coat and ofc I need to mention that dress, which is bought completely randomly and I still love it! 
//
7) Sellel aastal sain ma omale ka esimese nahktagi ja muidugi tuleb mainida seda kleiti, täielik spontaanselt ostetud ese, mis mulle siiani väga meeldib!
Photo by Grete


8) This headband is one of my favourite accessories in autumn/winter time, it’s pretty, colorful and protects my ears from cold.
//
8) See peapael on aga üks mu sügise/talve lemmikaksessuuare- ilus, värviline ja hoiab kõrvad ka soojas.
Photo by Grete


9) Ofc I need to mention this mustard yellow crop top, which thanks to it’s colour was one of my favourite autumn items, actually I’d like to wear it right now, too, but my belly wouldn't be happy for that.
//
9) Muidugi ei saa mainimata jätta seda sinepikollast crop toppi, mis tänu oma värvile sügisel asendamatu ese oli, tegelikult tahaks ma praegugi sellega ringi käia, aga mu naba poleks selle üle eriti õnnelik.
Photo by Käthrine


10) The last outfit consist this interesting dress, which has actually more then one wearing way, I am telling you- there is always something interesting in the parent's closet.
//
10) Viimaseks outfitiks valisin aga selle omanäolise kleidi, mida saab eirnevate viisidena kanda, vanemate kapist leiab alati midagi huvitatavat!
Photo by Lisette LiiseSo these were my outfits of this year, hopefully the next year will be at least same fun. I wish you stylish and fun new Year’s Eve! See you in next year!
Cheers!
///
Selline oli minu tagasivaade aastale 2016 outfitide näol, loodetavasti on tulemas vähemalt sama põnev 2017. Stiilset ja lõbusat aastavahetust, kohtume juba uuel aastal!
Cheers!  

No comments

Back to Top